PAR MUMS:

Nodrošinām "Tiešraides un apraides" Full HD (1920x1080) izšķirtspējas pakalpojumus sporta, kultūras un sabiedrisko pasākumu, konferenču, semināru, koncertu un atsevišķu pasākumu filmēšanai un tiešraidei.
Strādājam ar klientiem tieši, kā arī varam nejauši parādīties Jūsu pasākumā kā apakšuzņēmēji...

Neskatoties uz ierastajām iespējām filmēt ar vairāk nekā vienu kameru, signāla nosūtīšanu uz LED ekrānu, dažādu statisku un dinamisku grafiku ēterā, izlaižot atkārtojumus, varam piedāvāt nestandarta risinājumus, kas prasa nopietnus tehniskos resursus. Piemēram: piedāvājiet tiešraidi no vairāk nekā viena, liela attāluma vai pat dažādiem pilsētas filmēšanas punktiem vai tiešraidi no braucošiem transportlīdzekļiem un daudz ko citu...

Mēs pārraidām arī uz ZOOM, MS TEAMS, SKYPE un citām platformām.
Ja nepieciešams, raidām vairākos kanālos vai uz vairākiem kontiem vienlaikus "Multi straumēšanā".
Attālinātos sarunu biedrus no dažādām platformām integrējam tiešraidēs ar teletiltu palīdzību.

Piedāvājam saviem klientiem arī savu platformu slēgtām pārraidēm, kur nepieciešama autorizācija, aizsardzību pret raidījuma nesankcionētu izplatīšanu. Pēc pasākuma nododam klientam pieteikšanās un apskates statistikas informāciju.
Izmantojot šo risinājumu, apraide neiziet ārpus mūsu serveriem, t.i. mēs neizmantojam trešo pušu atskaņotājus, lai izlādētu video trafiku.

STUDIJA JŪSU PASĀKUMA VIETĀ

1. Filmēšana tiek veikta tikai ar profesionālām, TV līmeņa kamerām;

2. Skaņa: digitālā pults, profesionālie "Sennheiser" mikrofoni;

3. Filmēšanas vietas apgaismojums ar studijas gaismām;

4. 55" ekrāns teletiltiem;

5. Savienojums / integrācija ar audio / video sistēmām, kas atrodas pasākuma norises vietā;

6. Viss pārējais raidīšanai nepieciešamais.

vairāk


VAIRS 150 TIEŠRAIDES GADĀ

Tirgū strādājam kopš 2016. gada. Veiksmīga sadarbība ar partneriem, darbs pie viņu projektiem, pakalpojumu sniegšana klientiem ļauj mums augt un pilnveidoties.

SAVU IEKĀRTU

Mūsu īpašumā ir viss nepieciešamais aprīkojums ar rezervi. Tāpēc jau no pirmās sekundes, kad saņemam klienta pieprasījumu, sākam iedziļināties viņa vajadzībās.

IEGULDĪJUMI

Mēs pastāvīgi papildinām savu aprīkojuma parku. Mēs novērtējam jaunās klientu vajadzības un inovācijas tirgū. Tiklīdz mēs redzam, ka inovācija kļūst par nepieciešamību, mēs ieguldām nepieciešamos risinājumos.

KLIENTU ATGRIEŠANĀS

Lielākā daļa klientu kļūst par pastāvīgajiem klientiem. Mēs esam ļoti priecīgi, ka klienti novērtē mūsu pakalpojumus un centienus un turpina strādāt ar mums.

Kontaktinformācija

sazināsimies